Skuteczna nauka czy praca w biurze zależą w dużej mierze od odpowiedniej organizacji pracy. Niejednokrotnie okazuje się, że przeglądając stos dokumentów musimy odszukać najważniejsze informacje i zaznaczyć je w tekście. W tym celu na rynku artykułów papierniczych pojawiły się zakładki indeksujące, które pomagają w codziennej pracy biurowej. Czym są zakładki i dlaczego potrzebujemy ich w swoim biurze?

Pomocne artykuły papiernicze

Zakładki indeksujące Biurfan to niewielkie artykuły papiernicze, pomagające w sprawnym funkcjonowaniu biura oraz w efektywnej nauce na egzamin. W sklepach znaleźć można je w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Mogą być papierowe, plastikowe i foliowe, jednak niezależnie od rodzaju, umożliwiają one wykonanie niewielkich notatek na jej powierzchni. Najczęściej występują w jaskrawych kolorach, dzięki czemu z łatwością odnaleźć je można w opracowywanych dokumentach.

Funkcja zakładek w codziennej pracy

W codziennej pracy czy nauce, zakładki indeksujące stanowią nieocenioną pomoc. Pozwalają na zaznaczenie istotnych miejsc w książce czy w aktach, bez niszczenia dokumentów. Specjalny klej, stosowany w zakładkach, pozwala na wielokrotne odklejanie i przyklejanie zakładki, bez utraty jej właściwości. Co więcej, po odklejeniu zakładki od kartki, nie pozostawiają śladu kleju na jej powierzchni, co jest szczególnie ważne, jeśli stosujemy zakładki do pracy z ważnymi dokumentami.